Scroll

pack

مناطق مورده علاقه

آخرين بازديد

ADALYA ELITE LARA

ADALYA ELITE LARA

Antalya / Antalya
ULTRA ALL INCLUSIVE
کلیک کنید با شما تماس گرفته شود

Rezervasyon


· ترفیع عمومی
Adalya Elite Lara با ارائه خدمات در لارا، یکی از مراکز تفریحی محبوب آنتالیا، 15 کیلومتر از مرکز شهر آنتالیا و 10 کیلومتر با فرودگاه آنتالیا با مفهوم خدمات ممتاز و اتاق‌های راحت فاصله دارد. این ملک که با شن‌های زیبا و ساحل کوچک سنگریزه‌ای، استخرهای روباز، استخر موج، استخر نیمه المپیک، استخر استراحت و پارک آبی، لحظاتی فراموش‌نشدنی را به مهمانان خود نوید می‌دهد و با امکانات غنی خود توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.
 
بخش SPA و سلامتی این مرکز که برای سفرهای کاری و توریستی با اتاق های جلسه و کنفرانس کاملاً مجهز جذاب است، امکاناتی مانند ماساژ، اسکراب، فوم، اتاق بخار، حمام ترکی، سونا و اتاق نمک را ارائه می دهد.
 
مهمانانی که مایلند می توانند باشگاه بدنسازی را انتخاب کنند تا در طول تعطیلات سرحال بمانند. این مرکز با امکاناتی مانند ژیمناستیک، ایروبیک، تنیس روی میز، دارت، اتاق بازی و والیبال ساحلی به تعطیلات شما رنگ می بخشد.
 
علاوه بر رستوران اصلی که در آن غذاهای لذیذ به صورت بوفه باز سرو می‌شود، رستوران‌های آلاکارته نیز در این مرکز وجود دارد که با رزرو و هزینه کار می‌کنند و سلیقه‌های متمایز از غذاهای جهانی با میزهای شیک ملاقات می‌کنند.
 
این مرکز همچنین یک مینی دیسکو و امکانات مینی کلاب را برای مهمانان کوچک ارائه می دهد.
 
اطلاعات مهم
· ساعت ورود 14:00
 
· ساعت خروج 12:00
 
· زمان ورود به اتاق های Adalya Elite Lara از ساعت 14:00 شروع می شود. زمان خروج از اتاق ها حداکثر نیمه شب است. استفاده از فضاهای باز در تاسیسات بستگی به شرایط فصلی دارد. حیوانات خانگی در ملک پذیرفته نمی شوند.
 
اقامت ۲+۲ یا ۳+۱ در اتاق‌هایی غیر از اتاق‌های خانوادگی یا برخی از اتاق‌های خصوصی ممکن است در اتاق شلوغی ایجاد کند و تخت‌های اضافی ارائه‌شده ممکن است در راحتی یک تخت ثابت نباشند.
 
اقامتگاه Ultra All Inclusive ارائه شده در ملک با شام شروع می شود، به تعداد شب ها شام را شامل می شود و با ناهار در روز عزیمت به پایان می رسد.
 
اگر اتاقی که قرار است در نظر گرفته شود، نوع خاصی از اتاق مانند اتاق خانوادگی، اطلاعات کت و شلوار و غیره باشد، در صورتی که هر یک از مهمانان زودتر از موعد از مرکز خارج شوند، مبلغی مسترد نخواهد شد.
 
 
 
نقشه های موقعیت و فاصله هتل تا ظهر عمومی تا حد امکان اطلاعات بیشتری را ارائه می دهد. هیچ مسئولیتی در قبال صحت این اطلاعات پذیرفته نمی شود. مسافر مسئول تماس مستقیم با هتل برای به دست آوردن به روزترین اطلاعات کامل مکان، اقدامات و مسیرها است. شخص رزرو کننده موظف است نام تمامی افرادی که در هتل اقامت خواهند داشت را به درستی وارد کند. زمانی که رزرو شما منحصر به فرد است، مسئولیت اطمینان از وارد کردن آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه صحیح برای نقل و انتقالات بر عهده شخص است.
 
خدمات ارائه شده توسط تسهیلات در مفهوم و استفاده از برخی مناطق خدماتی ممکن است طبق بخشنامه ها و مقررات قانونی در محدوده کووید-19 در طول اقامت محدود یا بسته شود. برخی از خدمات ممکن است به طور جزئی یا کامل در دسترس نباشند.
 
کلیه میهمانانی که اقدام به رزرواسیون می کنند باید از تمامی اقدامات انجام شده توسط نهادهای ذیربط به ویژه وزارت بهداشت و موسسات/مقامات محلی در خصوص کووید-19 پیروی کنند و کلیه اطلاعات درخواستی از آنها را در محدوده این اقدامات ارائه دهند. برخی از خدمات ارائه شده به مهمانانی که با استانداردها مطابقت ندارند ممکن است خاتمه یابد. تسهیلات یا کسر مسئولیتی در قبال موقعیت های منفی که ممکن است در صورت عدم رعایت اقدامات انجام شده در محدوده کووید-19 توسط مهمانان رخ دهد، ندارد.
 
در چارچوب اقدامات Covid-19 توسط نهادهای عمومی مربوطه برای حفظ سلامت مهمانان انجام شده است. با مشتریانی که به طور جزئی یا کاملاً تشخیص داده شده - با آنها تماس گرفته شده یا اطلاعات درخواستی را ارائه نمی دهند، آنها را به اتاق ایزوله می برد، از آنها می خواهد که مرکز را ترک کنند یا اقدامات کلیدی دیگری را که در محدوده مقررات عمومی مربوطه ضروری تشخیص داده می شود، انجام دهند. نهادها